סקירת Paravar – לסטרואידים משפטיים משמשים כסוכן חיתוך

Home » Review » Anvarol » סקירת Paravar – לסטרואידים משפטיים משמשים כסוכן חיתוך

paravar-מוצרהאם אתה רוצה להיפטר של המשקל העודף שלך ולשמור אותה לתמיד? האם אי פעם אבדת המשקל שלך צברת אותו בחזרה? אם כן, אז יש שיטות רבות שדרכו אתה יכול לרדת במשקל יכול להימנע ממכשולי דיאטה ויכול להשיג את המטרה שלך לרדת במשקל שלך בטווח הארוך. הגיע זמן שאתה בוטח Paravar שהוא אחד הסטרואידים אנבוליים הבטוחים לרדת במשקל ולהשיג במהירות מסת שריר רזה. זה סקירת Paravar תעזור לך לדעת על זה תעזור לך לעשות בחירה טובה יותר.

מהו Paravar?

Paravar הידוע גם בשם Anavar הוא הנגזר סטרואידים סינתטיים אנבוליים של Dihydrotestosteroxn כי הוצג על ידי מעבדות סירל, הידועה כיום בשם פייזר, ב ארצות הברית בשנת 1964. השם הכימי של סטרואידים אנבוליים זה 17β-הידרוקסי-17α-methyl-2 -oxa-5α-androstan-3-אחד.

יחס androgenic של תוסף זה הוא 322-620: 24 והמשקל המולקולרי הוא 306.4442 גרם / מ”ל ​​בבסיס. החיים הפעילים של תוספת זו הוא כ -6 עד 12 שעות וניתן לזהותם זרמי הדם במשך 3-4 שבועות של הצריכה שלה. Paravar הוא wasily זמין באינטרנט ואתה יכול גם לקנות אותו עם מרשם או ללא מרשם.

סקירת Paravar: מצרכים פעילים או לא פעילים:

המרכיבים הפעילים המצויים פונדק Paravar הוא Oxandrolone ואת המרכיבים הבלתי פעילים נמצא סטרואידים אנבוליים זה כוללים: לקטוז, Hydroxypropyl, קורנפלור, stearate מגנזיום methylcellulose. זה זמין בצורות של גלולות, אז עכשיו אין לך צריך זריקות או מחטים צריכות זה.

Paravar סקירה לגבי היתרונות הרפואיים שלה:

Paravar רושם רפואי על ידי הרופאים ומדריכי בוני הגוף או החולים שרוצים לרדת במשקל שומנים מיותרים מהגוף שלהם תוך שמירה על מסת השריר רזה שלהם. זהו אחד סטרואידים אנבוליים כי עוברים מטבוליזם על ידי הכליה ולא בכבד.

יתרונות רפואיים אחרים של Paravar כוללים: במהירות צוברים מסת שריר רזה, ניתן לחולי HIV וחולי סרטן הנמצאים על כימותרפיה. יש סטרואידים אנבוליים זה יש פוטנציאל לרדת במשקל בעת שחזור ושמירה על מסת שריר רזה. אם סטרואידים זה נלקח עם תזונה נכונה ופעילות גופנית התוצאות יהיו יותר לעין.

לחץ כאן כדי לרכוש Paravar מהאתר הרשמי »

Paravar יתרונות Review-:

יש אמנם סטרואידים זה יתרונות רבים עקב אשר נעשה בו שימוש מאוד על ידי ספורטאי בוני גוף. וגם חלק מהיתרונות הנודע ביותר כוללים:

  • הקטנת בטן שומן קרבי;
  • למרות לחקות את הסטרואידים המפורסם מסוגו אבל יש תופעות לוואי זניחות כמעט;
  • משפר תפקוד הנשימה
  • לרפא פצעים עורית;
  • יש פוטנציאל להפחתת משקל הגוף ולשמור אותו תחת שליטה;
  • יש לו את היכולת לקדם מסת שריר וכוח ללא החזקת מים;
  • אינו משפיע על הייצור של testosteroxn בגוף;
  • לשפר את רמות תחמוצת החנקן בגוף המקדם את נפח תא השריר.

סקירת Paravar עבור גברים ונשים:

crazymass-danaoxn-לפני-אחרי-תוצאות

Paravar הוא סטרואידים אנבוליים בטוח שניתן להשתמש בהם בקלות על ידי גברים ונשים כאחד. זה לא לגרום virilization ו בשום שבשלהם שהוא הוכרז בטוח על ידי ה- FDA. הדבר הטוב ביותר על סטרואידים אנבוליים זו הוא שהיא אינה מייצרת תכונות מין גבריות משתי בנשים כך גם נשים יכולות צריכות אותו ללא כל היסוס.

Paravar סקירה על מינון מומלץ:

ספורטאים זכרו בוני גוף יכולים לקחת 20 עד 100 מ”ג של Paravar ליום במהלך המחזור של 6 שבועות אך ספורטאיות רק יכולות לקחת 5 עד 15 מ”ג ליום, כך שהם יכולים למנוע את תופעות הלוואי שיכול לשפר את תכונות מין הגבריות בם.

Paravar זמין גם הערימה ואת המחסנית הטובה ביותר שאתה יכול למצוא הוא עם Winnidrol , Clentrimix , T-Bal 75 ו Paravar . יחד ספקים אלה יסייעו להפחית תופעות לוואי ואפשר לראות ביצועים טובים יותר של Paravar.

paravar-buy-2-get-1 ללא

סיכום סקירת Paravar

Paravar הוא סטרואידים אנבוליים כי הוא זמין בשוק אבל אחד חייב שיהיה לו מרשם לקנות אותו. אם אתם מחפשים מקומות שבם אתה יכול לקנות אותם ללא מרשם אז אתה חייב להתייעץ Crazy המוני. זוהי אחת החנויות המקוונות הטובות ביותר המומלצות ביותר מהמקום שבו אתה יכול לקנות Paravar. הם משתמשים מרכיבים טבעיים באיכות הגבוהה ביותר, כך שכל תופעות הלוואי הצפויות יכול להיות מוזנח.

Crazy Mass מאפשרת למבקרים שלהם לקנות Paravar בשיעורים נמוכים לעומת חנויות מקוונות אחרות וגם יש לבוא עם ערימה בגזיר העיתון מתבסס על כמה סטרואידים אנבוליים המתאים ביותר ויעיל. מערך זה יעזור לך להשיג את המטרות שלך בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר.

לחץ כאן כדי לרכוש Paravar מהאתר הרשמי »

91/100 : by 293 users
Anvarol Review