CrazyMass Winnidrol (Винстрол) Elite Review Series – Winstrol на продаж

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Винстрол) Elite Review Series – Winstrol на продаж

Ви шукаєте анаболічних доповнення , які можуть природно дати вам м’язову масу і підвищену міцність? Якщо так, то ви повинні прочитати цю Winnidrol Elite Series огляд продукту.

Анаболічні стероїди є не тільки основний препарат, коли справа доходить до бодібілдинг в ці дні. Стероїди страшно, як ці продукти можуть викликати серйозні побічні ефекти. Фітнес-ентузіасти тепер вимагали більшого безпечніше і стероїд альтернативи добавки, які також забезпечує анаболічні властивості.

Прочитайте цей огляд продукту і дізнатися, як Winnidrol Elite Series може допомогти підтримати вашу програму придатності.

Що таке Winnidrol Elite Series?

winnidrol-Winstrol для продажуWinnidrol Elite Series є якість і одним з найбільш продаваних продуктів Божевільний Mass LLC. Цей бренд імітує силу анаболічний стероїд під назвою Винстрол.

Як і багато інших Божевільна масових харчових добавок, Winnidrol Elite Series розроблений, щоб допомогти спалити жир і переглянути ваші абс і збільшити щільність м’язів, що дає вам більше важелів впливу на вашу програму тренування.

Деякі із заявлених переваг Winnidrol Elite Series включають в себе:

 • Ефективно збільшує міцність без набирає вагу
 • Сприяє венозность (чи не перетворюється в естроген або здуття живота)
 • Усуває надлишок води, щоб допомогти розкрити визначення вашого тіла і м’язів
 • Підвищує фізичну силу, спритність, швидкість і енергію
 • Підвищує щільність м’язів
 • Ідеально підходить для різання циклів

Отримання рвані статурою важко досягти що є причиною вам потрібно анаболічні добавки. Так як Winnidrol Elite Series заснована від стероїдів Винстрол, ви повинні спочатку зрозуміти, як працює цей препарат.

винстрол Огляд

Винстрол є торговою маркою ім’я стероїдного препарату під назвою станозолола. Це синтетичний анаболічний стероїд, який отриманий з dihydrostestosterone і був вперше розроблений Winthrop Laboratories в 1962 році.

На відміну від більшості стероїдів, які уколи, Винстрол приймається у вигляді таблеток або водної формі суспензії, і має високу біодоступність при пероральному введенні внаслідок С17 альфа-алкилированием (17aa з’єднання). Це означає, що вона дозволяє гормон вижити при першому проходженні через печінку метаболізм при попаданні в організм.

У той час як Винстрол використовується для декількох умов здоров’я, він зазвичай використовується в якості лікарського засобу підвищення продуктивності і заборонений в більшості спортивних змагань. Винстрол можна виявити до десяти днів після прийому всередину через аналіз сечі.

Як вищезгаданого вище, Винстрол в основному використовується для різання циклів, щоб допомогти спалити жир і зберегти м’язову масу тіла. Вважається, що цей препарат може допомогти метаболізму жирової тканини, хоча є непереконливими докази того, що він може забезпечити жиру властивості горіння.

А як щодо побічних ефектів? Так як Винстрол є 17aa з’єднання, він може витримати перший прохід через вашу печінку без руйнування. Це означає , що ваша печінка буде мати жорстку час обробки, що робить Винстрол дуже токсична речовина. Станозолол має один з найгірших гепатотоксичности серед усіх відомих стероїдних препаратів. [Read: станозолол – Енциклопедія ]

Натисніть сюди , щоб придбати Winnidrol з офіційного сайту »

Інгредієнти Winnidrol Elite Series

Так само, як і інші бренди Божевільний маса, є обмежена інформація можна знайти про інгредієнтів Winndrol про своєму офіційному сайті. Проте, я був в змозі отримати свою формулу через одну зі своїх асоційованих клієнтів.

Запатентований формула Winnidrol Elite Series включають dimethyaminoethanol (більш відомий як DMAE), дикий ямс екстракт кореня, олеїнову та лінолеву кислоту, L-карнітин і холін бітартрат. Загальна доза кожної таблетки становить 50 мг, але я був не в змозі отримувати суми кожного інгредієнтів через прав купця, щоб захистити свою формулу.

Як ви можете бачити, Winnidrol Elite Series НЕ стероїд препарат, але 100% натуральна добавка. Чи можна забезпечити анаболічний ефект? Давай дізнаємось.

Як працює Winnidrol Elite Series?

Winnidrol Elite Series запускає анаболічний стан для вашого тіла, використовуючи свою природну запатентовану формулу. Вони стверджують, що його метаболізмі ефекти можуть допомогти спалювати жир, в той час як значно підвищуючи вашу швидкість, спритність і витривалість.

Щоб дізнатися, як працює це додаток, ми повинні отримати більш глибоке розуміння інгредієнтів кожного Winnidrol в. Нехай почати з DMAE.

Dimethyaminoethanol

DMAE це речовина, яка, як відомо, допомагають регулювати клітинні мембрани. Як ви знаєте, деградація клітинних мембран призводить до запалення і старіння.

Ця речовина є попередником холіну і ацетилхоліну, яке було показано, щоб більш ефективно перетинати гематоенцефалічний бар’єр, ніж холіну. У перспективі непрофесіонала, DMAE допомагає в будівництві і ремонті клітинних мембран, особливо вашої центральної нервової системи.

З урахуванням сказаного, Winnidrol додав DMAE в першу чергу сприятиме підвищенню пізнавальних і пам’яті навички, а також підвищити загальний рівень енергії.

 

L-карнітин

L-карнітин є амінокислота, яка є дуже популярним для його спалювання жиру властивостями. Ця амінокислота допомагає поліпшити спортивні показники, покращує чоловіче безпліддя і допомагає при лікуванні різних порушень розвитку мозку.

Крім того, L-карнітин допомагає організму виробляти енергію, зміцнює мозок і функцію серця, м’язів movenent і багато інших процесів в організмі.

 

Екстракт Дикий Ям Root

Дикий ямс є рослинний екстракт, який містить хімічний діосгенін, який може бути виконаний в лабораторії в різних стероїдів, таких як дегідроепіандростерон (DHEA) і естрогену.

Як L-карнітину, дикий ямс допомагає поліпшити проблеми з фертильністю, спортивні результати, знімає кишкові розлади, ревматоїдний артрит і підвищує рівень енергії.

 

холін Bitartrate

Холін бітартрат вельми схожий на вітаміни групи В і може бути природним чином виробляється печінкою. Ця речовина використовується при захворюваннях печінки, депресія, втрата пам’яті, слабоумство, і деяких видів судом.

У бодібілдингу, холін бітартрат використовується для затримки втоми на тренуваннях на витривалість і форсувати ваші енергетичні рівні, м’яко стимулюючи центральну нервову систему.

 

Лінолева і олеїнова кислота

Winnidrol Elite Series містить як лінолеву і олеїнову кислоту. Лінолева кислота є омега-6 жирних кислот і поліненасичені тип жиру. Ця речовина допомагає поліпшити здоров’я і клітинні функції. Це може знизити рівень холестерину і допомагають зменшити серцево-судинні захворювання.

Олеїнова кислота, з іншого боку має ті ж функції, що і лінолева кислота. Це омега-9 жирних кислот і виробляється організмом природним шляхом.

winnidrol-Винстрол-до і після

Може Winnidrol Elite Series поставити результати?

Хоча є обмежена інформація про його формулою, Winnidrol Elite Series має десятки клієнтів, яка підтримує ефективність цього продукту. Це не є незвичайним, як божевільний Mass відомий якістю своєї продукції.

Деякі з оглядів Winnidrol Elite Series включають в себе:

Намагалися за 1 цикл, 4wks. Я можу сказати, що моє тіло жиру зменшилася і мій час відновлення краще. Задоволений.

Я пробував інші продукти, які коштують дорожче, і цей продукт зробив кращу роботу. Велике зростання витривалості і сили.

Натисніть сюди , щоб придбати Winnidrol з офіційного сайту »

Чи є Winnidrol безпечно?

Winnidrol Elite Series в даний час не має ніяких відомих побічних ефектів. Це, ймовірно, через його 100% натуральних інгредієнтів. На відміну від стероїдних Вінстролом наркотиків, Winnidrol не токсичний для обох нирок і печінки.

Хоча безпечним, рекомендується проконсультуватися з лікарем, перш ніж використовувати Winnidrol Elite Series.

Winnidrol Winstrol Рекомендації щодо застосування

Візьміть одну таблетку Winnidrol Elite Series, два рази на день під час їжі, навіть на НЕ-тренування днів. У дні тренувань, зайняти від 30 до 45 хвилин до тренування.

Для досягнення найкращих результатів використовуйте протягом принаймні 2-х місяців. Період тренування 2 місяці “на” і 2 тижні “викл”.

Резюме Winnidrol Elite Series Огляд

Winnidrol Elite Series є прекрасною альтернативою станозолола, як це 100% з натуральних речовин, які ніколи не будуть викликати токсичність тіла.

З наведеної вище інформації, ви можете сказати, що Winnidrol Elite Series може забезпечити анаболічний ефект при цьому не ризикувати своїм тілом до різних несприятливих наслідків для здоров’я.

Я оцінюю це доповнення як ” ЗАТВЕРДЖЕНО ” в силу наступних причин:

 • Потужні анаболічні властивості
 • Підтримує скорочення жиру
 • Ідеально підходить для різання циклів
 • Немає відомих побічних ефектів
 • Тонни хороші відгуки онлайн
 • 7 днів гарантія повернення грошей

Де купити Winnidrol Elite Series?

Winnidrol Elite Series ще не доступна в місцевому фітнес-доповнення магазинах, ні в будь-яких інтернет-магазинів доповнення. Ви можете придбати тільки цю марку через офіційний веб-сайт Божевільні Mass.

Щоб купити Winnidrol Elite Series, будь ласка, відвідайте офіційну сторінку продажів нижче.

Натисніть сюди , щоб придбати Winnidrol з офіційного сайту »

86/100 : by 443 users
Winidrol Review