CrazyMass Winnidrol (Winstrol) עלית סדרה סקירה – Winstrol למכירה

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Winstrol) עלית סדרה סקירה – Winstrol למכירה

האם אתה מחפש תוספת אנבוליים שיכולים טבעי לתת לך מסת שריר רזה כוח משופר? אם כן, אז אתה חייב לקרוא את זה Winnidrol עלית סדרת ביקורת מוצר.

סטרואידים אנבוליים הם לא התרופה המיינסטרים רק כשמדובר פיתוח גוף בימים אלה. סטרואידים הם מפחידים כמוצרים אלה יכולים לעורר תופעות לוואי חמורות. חובבי כושר כעת תובעים תוספי יותר בטוח סטרואידים חלופיים גם מספק תכונות אנבוליים.

קראו את סקירת מוצר זה וללמוד כיצד Winnidrol עלית סדרה יכול לעזור לתמוך תכנית הכושר שלכם.

מהו סדרת עלית Winnidrol?

winnidrol-winstrol למכירהWinnidrol עלה סדרה היא באיכות ואחד המוצרים הנמכרים ביותר של Crazy Mass LLC. מותג זה מחק את כוחו של סטרואידים אנבוליים שנקרא Winstrol.

כרבי תוספי Crazy המוניים אחרים, Winnidrol עלית סדרה נועדה לעזור לשרוף השומן שלך ולהגדיר מחדש את שרירי הבטן ולהגדיל צפיפות שריר, נותנת לך יותר השפעה על תכנית האימון שלך.

חלק מן היתרונות טענו של סדרת עלית Winnidrol כולל:

 • ביעילות מגביר חוזק ללא עלייה במשקל
 • מקדם כלי דם (לא להמיר אסטרוגן או נפיחות)
 • מבטל את עודפי המים כדי לעזור לחשוף הגדרה השריר של הגוף שלך
 • משפר כוח פיזי, זריזות, מהירות ואנרגיה
 • משפר צפיפות שריר
 • מושלם עבור חיתוך מחזורים

קבלת גוף קרע קשה להשיג וזו הסיבה שאתה צריך תוספי אנבוליים. מאז Winnidrol עלית הסדרה מבוססת מן Winstrol סטרואידים, אתה צריך קודם כל להבין איך התרופה הזו עובדת.

סקירת Winstrol

Winstrol הוא שם מסחרי של התרופה סטרואידים שנקרא Stanozolol. זה הוא סטרואיד סינתטי אנבוליים הנגזרת dihydrostestosterone פותחה לראשונה על ידי וינתרופ מעבדות בשנת 1962.

בניגוד לרוב הסטרואידים כי הם הזרקה, Winstrol נלקח כמו מחשב לוח בעל פה או טופס השעיה מימי, ויש לו את זמינות ביולוגית אוראלית גבוהה בשל-אלקילציה α C17 (תרכובת 17aa). משמעות הדבר היא כי היא מאפשרת ההורמון לשרוד מטבוליזם בכבד הראשון עוקפים כאשר הם נלקחים.

בעוד Winstrol שמש במשך מספר מצבים בריאותיים, זה נפוץ כתרופת שיפור ביצועים אסור ברוב תחרות ספורט. Winstrol ניתן לאתר עד עשרה ימים לאחר הבליעה באמצעות בדיקות שתן.

כמו הנ”ל לעיל, Winstrol משמש בעיקר מחזור חיתוך, כדי לעזור לשרוף שומן לשמור על מסת גוף רזה. הוא האמין כי תרופה זו יכולה לסייע לעכל רקמת שומן, אם כי יש ראיות חד משמעיות שזה יכול לספק תכונות שריפת שומן.

מה לגבי תופעות לוואי? מאז Winstrol הוא תרכובת 17aa, שהוא יכול לסבול את המסירה הראשונה דרך הכבד שלכם מבלי להרוס אותה. משמעות הדבר היא כי הכבד שלך יהיה עיבוד תקופה קשה, מה שהופך Winstrol חומר רעיל מאוד. יש Stanozolol אחד hepatoxicity הגרוע ביותר מבין כל התרופות סטרואידיות הידועות. [קרא: Stanozolol – ויקיפדיה ]

לחץ כאן כדי לרכוש Winnidrol מהאתר הרשמי »

מצרכי סדרת עלית Winnidrol

בדיוק כמו מותגים Crazy המוניים אחרים, יש מידע מוגבל ניתן למצוא על המרכיבים של Winndrol באתר האינטרנט הרשמי שלו. עם זאת, הייתי מסוגל לחלץ הנוסחה שלה באמצעות אחד ממקורביו הלקוחות שלהם.

נוסחא הקניינית של סדרת עלית Winnidrol כוללת dimethyaminoethanol (ידוע יותר בתור DMAE), תמצית שורש ים פראית, חומצה לינולאית, L- קרניטין ו bitartrate כולין. המינון הכולל של כל טבליה הוא 50 מ”ג אבל לא הייתי מסוגל לקבל את הסכומים של כל החומרים בשל זכויות של סוחר להגן הנוסחה שלהם.

כפי שאתה יכול לראות, Winnidrol עלית סדרה אינה תרופת סטרואידים אבל 100% תוסף טבעי. זה יכול לספק אפקטים אנבוליים? בוא נגלה.

איך Winnidrol עלה סדרה עובדת?

Winnidrol עלה סדרת מפעילת מדינה אנבוליים עבור הגוף שלך באמצעות נוסחא הקניינית טבעית. הם טוענים כי ההשפעות חילוף חומרים שלו יכול לעזור לשרוף שומן, תוך הגברת מהירות, זריזות וסיבולת מאוד.

כדי ללמוד כיצד תוסף זה עובד, אנחנו צריכים לקבל תובנות עמוקות יותר בכל המרכיבים של Winnidrol. בואו נתחיל עם DMAE.

Dimethyaminoethanol

DMAE הוא חומר ידוע לעזור לווסת קרום התא. כפי שאתם יודעים, השפלה של קרום התא לגרום לדלקת והזדקנות.

חומר זה הוא מבשר על כולין ואצטילכולין, אשר הוכח לחצות את המחסום שבין הדם למוח באופן יעיל יותר מאשר כולין. בקדנציה של ההדיוט, DMAE עוזר בממברנות לבנייה ותיקון תא, במיוחד אלה של מערכת העצבים המרכזית שלך.

עם זאת אמרה, Winnidrol הוסיף DMAE לעזור בעיקר לשפר מיומנויות קוגניטיביות וזיכרון, כמו גם להגביר את רמת האנרגיה הכללית שלך.

 

ל-קרניטין

ל-קרניטין היא חומצה אמינית כי הוא מאוד פופולרי עבור נכסי שריפת השומן שלו. חומצה אמינית זו מסייעת לשפר ביצועים אתלטיים, משפר פוריות הגבר ומסייע לטיפול בהפרעות התפתחות המוח השונים.

בנוסף, ל-קרניטין מסייע לגוף לייצר אנרגיה, משפר המוח ותפקוד הלב, שריר movenent ותהליכים רבים בגוף אחר.

 

חלץ Wild ים רוט

בטטה פראית היא תמצית צמח המכילה diosgenin כימי, אשר יכול להתבצע במעבדה לתוך סטרואידים שונים כגון dehydroepiandrosterone (DHEA) ואסטרוגן.

כמו ל-קרניטין, בטטה פראית עוזר לשפר בעיות פוריות, ביצועים אתלטיים, משחרר לבעלי ליקויים במערכת העיכול, דלקת מפרקים שגרונית, ומגביר את רמת האנרגיה.

 

כולין Bitartrate

bitartrate כולין הוא מאוד דומה ויטמינים מקבוצת B וניתן המיוצר באופן טבעי על ידי הכבד. חומר זה משמש לטיפול במחלות כבדות, דיכאון, אובדן זיכרון, דמנציה, וכן סוגים מסוימים של התקפים.

פיתוח הגוף, bitartrate כולין משמש מעכב עייף באימון סיבולת בהעלאת רמת האנרגיה שלכם על ידי גירוי מערכת העצבים המרכזי שלך.

 

לינולאית ו אולאית חומצה

Winnidrol עלה סדרה מכילה השנייה לינולאית וחומצה אולאית. חומצה לינולאית היא חומצת שומן אומגה 6 ו סוג רב בלתי רווי שומן. חומר זה עוזר לשפר פונקציות בריאות התא. זה יכול להוריד את רמות הכולסטרול ולעזור להפחית מחלות לב.

חומצה אולאית מצד שני יש פונקציות דומות כמו חומצה לינולאית. זוהי חומצת שומן אומגה 9 והוא מיוצר על ידי הגוף באופן טבעי.

winnidrol-winstrol-לפני-אחרי

סדרת עלית Winnidrol יכול לספק תוצאות?

אמנם יש מידע מוגבל על הנוסחה שלה, Winnidrol עלית סדרה יש עשרות לקוחות אשר תומכת היעילות של המוצר הזה. זה לא יוצא דופן כמו משוגע ההמוני ידוע באיכות מוצריה.

חלק מהביקורות של סדרת עלית Winnidrol כולל:

ניסיתי במשך 1 מחזור, 4wks. אני יכול להגיד שומן הגוף שלי ירד וזמן ההתאוששות שלי הוא טוב יותר. מרוצה.

ניסיתי מוצרים אחרים שעולים יותר את המוצר הזה עשה עבודה טובה יותר. עלייה גדולה סיבולת וכוח.

לחץ כאן כדי לרכוש Winnidrol מהאתר הרשמי »

האם Winnidrol בטוח?

Winnidrol עלה סדרה אין תופעות הידועות כרגע בצד. זהו ככל הנראה בשל מרכיבים טבעיים 100% שלה. בניגוד Winstrol סמי הסטרואידים, Winnidrol אינו רעיל הוא כליות וכבדות.

למרות בטוח, אתם מוזמנים להתייעץ עם הרופא הראשון לפני שאתה משתמש Winnidrol עלית סדרה.

השתמש Winnidrol Winstrol מומלץ

קח גלולה אחת של סדרת עלית Winnidrol, פעמים ביום עם ארוחות גם בימים הלא-אמון. בימי אימון, לקחת 30 עד 45 דקות לפני האימון.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במשך 2 חודשים לפחות. תקופת אימון היא 2 חודשים “על” ו -2 שבועות “off”.

סיכום סקירת סדרת Winnidrol עלה

Winnidrol עלית סדרה היא האלטרנטיבה המושלמת Stanozolol כפי שהוא 100% עשוי חומרים טבעיים כי לעולם לא לגרום לרעילות בגוף.

מן המידע הנ”ל, אתה יכול לספר כי Winnidrol עלית סדרה יכולה לספק אפקטים אנבוליים מבלי לסכן את הגוף להשפעות בריאותיות שליליות שונות.

אני מדרג את זה כתוספת כמו ” מאושר ” בשל הסיבות הבאות:

 • מאפיינים אנבוליים עצמה
 • תומך הפחתת שומן
 • מושלם עבור חיתוך מחזורים
 • לא ידוע על תופעות לוואי
 • טונות של ביקורות טובות באינטרנט
 • כסף 7 ימים בחזרה להבטיח

איפה ניתן לרכוש סדרת עלית Winnidrol?

Winnidrol עלה סדרה עדיין אינה זמינה בחנויות תוספת כושר המקומיות שלך, ולא בכל קמעונאים תוספת באינטרנט. אתה יכול רק לרכוש את המותג הזה באמצעות אתר הרשמי Crazy ההמוני.

כדי לקנות Winnidrol עלה סדרה, בקר בדף המכירה הרשמי שלו בהמשך.

לחץ כאן כדי לרכוש Winnidrol מהאתר הרשמי »

87/100 : by 261 users
Winidrol Review