CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Series Przegląd – Winstrol na sprzedaż

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Series Przegląd – Winstrol na sprzedaż

Szukasz anaboliczny suplement, który w sposób naturalny daje beztłuszczowej masy mięśniowej i poprawy siły? Jeśli tak, to musisz przeczytać ten Winnidrol Elite Series recenzję produktu.

sterydy anaboliczne nie są jedynym nurtem leku, jeśli chodzi o kulturystyce w tych dniach. Sterydy są przerażające, ponieważ produkty te mogą powodować poważne skutki uboczne. Miłośnicy fitness są teraz domagają się bardziej bezpieczniejszych i steroidy alternatywą suplementów, które zapewnia również właściwości anaboliczne.

Przeczytaj tę recenzję produktu i nauczyć Winnidrol Elite Series może wspomóc swój program fitness.

Czym jest Winnidrol Elite Series?

winnidrol-Winstrol do sprzedażyWinnidrol Elite Series to jakość i jeden z najlepiej sprzedających się produktów szalonych Mass LLC. Marka ta naśladuje siłę steryd anaboliczny o nazwie Winstrol.

Podobnie jak wiele innych suplementów Szalony masowej, Winnidrol Elite Series jest zaprojektowany, aby pomóc spalić tłuszcz i przedefiniować swój brzuch i zwiększyć gęstość mięśni, co daje większy wpływ na program treningu.

Niektóre z zastrzeżonych zalet Winnidrol Elite Series to:

 • Skutecznie zwiększa wytrzymałość bez tycia
 • Wspomaga unaczynienia (nie konwertuje do estrogenów lub wzdęcia)
 • Eliminuje nadmiar wody, aby pomóc wystawiać definicję organizmu i mięśni
 • Zwiększa fizyczną siłę, zwinność, szybkość i energię
 • Poprawia gęstość mięśni
 • Idealne do cięcia cykli

Pierwsze zgrywanie ciała jest trudne do osiągnięcia, które jest powodem, trzeba suplementy anaboliczne. Od Winnidrol Elite Series opiera się od sterydów Winstrol, trzeba najpierw zrozumieć, jak działa ten lek.

Winstrol Przegląd

Winstrol jest nazwą towarowym niesteroidowy lek o nazwie Stanazolol. Jest to syntetyczny steroid anaboliczny, który pochodzi z dihydrostestosterone i został opracowany przez Winthrop Laboratories 1962.

W odróżnieniu od steroidów, które są zastrzyki, WINSTROLU przyjmuje się doustnie w formie tabletek lub wodnej zawiesiny, i ma wysoką biodostępność doustną ze względu na C17 a-alkilowanie (związek 17aa). Oznacza to, że pozwala to hormon przetrwać metabolizmowi pierwszego przejścia wątroby po spożyciu.

Podczas Winstrol został wykorzystany przez kilka warunków zdrowotnych, jest on powszechnie stosowany jako środek dopingujący i jest zakazane w większości konkurencji sportowych. WINSTROLU można wykryć do dziesięciu dni po przyjęciu przez badania moczu.

Jak wspomniano wyżej, wyżej, Winstrol jest wykorzystywany głównie do cięcia cykli, aby pomóc spalić tłuszcz i zachować beztłuszczową masę ciała. Uważa się, że ten lek może pomóc w metabolizmie tkanki tłuszczowej, chociaż istnieją jednoznaczne dowody, że może ona dostarczyć tłuszczu właściwości spalania.

Co na temat skutków ubocznych? Ponieważ Winstrol jest związkiem 17aa, może znosić pierwszego przejścia przez wątrobę bez uszkodzenia. Oznacza to, że wątroba będzie miał trudny czas przetwarzania, dzięki czemu Winstrol bardzo toksycznej substancji. Stanozolol ma jeden z najgorszych hepatoxicity wśród wszystkich znanych leków sterydowych. [Czytaj: stanozolol – Wikipedia ]

kliknij tutaj, aby kupić Winnidrol z oficjalnej strony »

Winnidrol Elite Series Składniki

Podobnie jak inne marki Szalony mszalnych, istnieją ograniczone informacje można znaleźć na temat składników Winndrol dotyczących swojej oficjalnej stronie internetowej. Jednak ja byliśmy w stanie wyodrębnić swoją formułę przez jednego ze swoich współpracowników klientów.

Opatentowana formuła Winnidrol Elite Series to dimethyaminoethanol (bardziej znany jako DMAE), wyciąg z korzenia dzikiego yam, oleinowy i linolowy kwas L-karnityna i dwuwinian choliny. Całkowita dawka każdej tabletce jest 50mg, ale nie był w stanie uzyskać kwot każdej składników z powodu praw kupieckich, aby chronić swoją formułę.

Jak widać, Winnidrol Elite Series nie jest lek steroidowy, ale 100% naturalny suplement. Może zapewnić działanie anaboliczne? Przekonajmy się.

Jak Winnidrol Elite Series działa?

Winnidrol Elite Series wywołuje stan anaboliczny dla organizmu używając jej naturalną opatentowaną formułę. Twierdzą oni, że jego skutki metabolizmie może pomóc spalić tłuszcz, a znacznie zwiększającą szybkość, zwinność i wytrzymałość.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób działa ten dodatek, musimy uzyskać głębsze spojrzenie na składniki każdego Winnidrol użytkownika. Niech rozpocznie się DMAE.

Dimethyaminoethanol

DMAE jest substancją, która jest znana w celu regulowania błon komórkowych. Jak wiecie, degradacji błon komórkowych prowadzi do stanu zapalnego i starzenia się.

Substancja ta jest prekursorem choliny i acetylocholiny, który został pokazany bardziej wydajnie przez barierę krew-mózg nie choliny. W perspektywie laika, DMAE pomaga w błonach komórkowych i naprawy budynków, zwłaszcza tych z centralnego układu nerwowego.

Z powiedział, że Winnidrol dodany DMAE się przede wszystkim przyczynić się do zwiększenia zdolności poznawczych i pamięci, a także na podniesienie ogólnego poziomu energii.

 

L-karnityna

L-karnityna jest aminokwasem, który jest bardzo popularny ze względu na właściwości spalania tłuszczu. Ten aminokwas przyczynia się do poprawy wyników sportowych, poprawia niepłodności męskiej i pomaga w leczeniu różnych zaburzeń rozwoju mózgu.

Dodatkowo, L-karnityna pomaga organizmowi do produkcji energii, poprawia pracę serca i mózgu, movenent mięśni i wiele innych procesów zachodzących w organizmie.

 

Ekstrakt z korzenia Dziki Yam

Dzikiego włókno jest ekstrakt roślinny, który zawiera diosgeniny chemiczne, które mogą być wykonane w laboratorium w różnych steroidów, takich jak dehydroepiandrosteronu (DHEA) i estrogenu.

Podobnie jak L-karnityna, dziki yam pomaga poprawić problemy z płodnością, wyniki sportowe, łagodzi zaburzenia jelitowe, reumatoidalne zapalenie stawów i zwiększa poziom energii.

 

cholina Dwuwinian

Diwinian choliny jest bardzo podobne do witamin B i może być w sposób naturalny wytwarzane przez wątrobę. Substancja ta jest stosowana przy schorzeniach wątroby, depresja, utrata pamięci, demencja i niektórych rodzajów napadów padaczkowych.

W kulturystyce, cholina dwuwinian służy do opóźniania zmęczenia w treningu wytrzymałościowym i zwiększając poziom energii poprzez stymulację ośrodkowego układu nerwowego.

 

Linolowy i kwas oleinowy

Winnidrol Elite seria zawiera zarówno linolowy i kwas oleinowy. Kwas linolowy jest kwasem tłuszczowym omega-6 i wielonienasyconych rodzaj tłuszczu. Substancja ta pomaga poprawić funkcje zdrowia i komórkowych. To może obniżyć poziom cholesterolu i pomaga zmniejszyć choroby serca.

kwasu oleinowego z drugiej strony ma podobne funkcje jak kwas linolowy. Jest to kwas tłuszczowy omega-9 i jest wytwarzane naturalnie przez organizm.

winnidrol-Winstrol-before-after

Czy Winnidrol Elite Series przynosić rezultaty?

Choć istnieje niewiele informacji na jego formuły, Winnidrol Elite Series ma dziesiątki klientów, który wspiera skuteczność tego produktu. To nie jest niezwykłe jak szalony Mass jest znany z jakości swoich produktów.

Niektóre opinie Winnidrol Elite Series to:

Sądzony za 1 cykl 4wks. Mogę powiedzieć mój tkanki tłuszczowej spadła i mój czas regeneracji jest lepsze. Zadowolona.

Próbowałem innych produktów, które kosztują więcej i ten produkt nie lepiej. Wielki wzrost wytrzymałości i siły.

kliknij tutaj, aby kupić Winnidrol z oficjalnej strony »

Czy Winnidrol bezpieczne?

Aktualnie Winnidrol Elite Series nie ma znanych skutków ubocznych. Jest to prawdopodobnie spowodowane w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do niesteroidowy lek Winstrolem, Winnidrol jest nietoksyczny dla obu nerek i wątroby.

Choć bezpieczne, zaleca się najpierw przed użyciem Winnidrol Elite Series, aby skonsultować się z lekarzem.

Winnidrol Winstrol Zalecane dawkowanie

Należy przyjmować jedną tabletkę Winnidrol Elite Series, dwa razy dziennie z posiłkami, nawet w dni nietreningowe. W dni treningowe, wziąć 30 do 45 minut przed treningiem.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy przez co najmniej 2 miesiące. Okres treningu wynosi 2 miesiące “ON” i 2 tygodnie “OFF”.

Winnidrol Elite Series Podsumowanie

Winnidrol Elite Series jest doskonałą alternatywą dla Stanazolol jak to jest w 100% z naturalnych składników, które nie spowodują toksyczności ciała.

Z powyższych informacji można stwierdzić, że Winnidrol Elite Series może zapewnić działanie anaboliczne jednocześnie nie ryzykując swoje ciało do różnych niekorzystnych skutków zdrowotnych.

Oceniam, że ten dodatek jako ” APPROVED ” z powodu następujących powodów:

 • Silne właściwości anaboliczne
 • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej
 • Idealne do cięcia cykli
 • Znane żadne skutki uboczne
 • Mnóstwo dobrych opinii na forum
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Gdzie Zakup Winnidrol Elite Series?

Winnidrol Elite Series nie jest jeszcze dostępny w lokalnych sklepach suplement do ćwiczeń, ani w żadnej internetowych sprzedawców suplementów. Można tylko kupić tę markę za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Szalony Mass.

Aby kupić Winnidrol Elite Series, można znaleźć poniżej swojej oficjalnej stronie sprzedaży.

kliknij tutaj, aby kupić Winnidrol z oficjalnej strony »

74/100 : by 222 users
Winidrol Review