CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Series Recenze – Winstrol na prodej

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Series Recenze – Winstrol na prodej

Hledáte anabolický doplněk, který vám může dát přirozeně svalové hmoty a zlepšenou sílu? Pokud ano, pak musíte přečíst tento Winnidrol Elite Series recenze produktů.

Anabolické steroidy nejsou jediným tradiční lék, pokud jde o těchto dnech kulturistika. Steroidy jsou hrozné, jak tyto produkty může vyvolat závažné nežádoucí účinky. Fitness nadšenci se nyní dožadují více bezpečnější a steroidy alternativní doplňků, které také poskytuje anabolické vlastnosti.

Přečtěte si tuto recenzi o produktu a naučit Winnidrol Elite Series vám pomůže podpořit váš fitness program.

Co je Winnidrol Elite Series?

winnidrol-winstrol k prodejiWinnidrol Elite Series je kvalitní a je jedním z nejprodávanějších výrobků bláznivý hromadného LLC. Tato značka napodobuje moc anabolický steroid zvaný Winstrol.

Stejně jako mnoho dalších Bláznivý Mass doplňků, Winnidrol Elite Series je navržen tak, aby pomohl vypálit tuku a obnovovat vaše abs a zvýšení hustoty svalů, dává vám větší vliv na cvičební program.

Některé z nárokovaných výhod Winnidrol Elite Series patří:

 • Účinně zvyšuje pevnost bez přibírání na váze
 • Podporuje prokrvení (nebude převést na estrogen nebo nadýmání)
 • Odstraňuje přebytečnou vodu, aby pomohla odhalit definici vaše tělo a svaly
 • Zvyšuje fyzickou sílu, obratnost, rychlost a energii
 • Zvyšuje hustotu svalu
 • Ideální pro řezání cykly

Získání roztrhl postavu je těžké dosáhnout, což je důvod, proč je třeba anabolické doplňky. Vzhledem k tomu, Winnidrol Elite Series vychází z steroidů je Winstrol, musíte nejprve pochopit, jak tento lék funguje.

Winstrol Přehled

Winstrol je název ochranná známka společnosti steroidní léčiva s názvem stanozolol. Jedná se o syntetický anabolický steroid, který je odvozen od dihydrostestosterone a byl poprvé vyvinut Winthrop Laboratories v roce 1962.

Na rozdíl od většiny steroidů, které jsou pro injekce, Winstrol se bere jako orální tablety nebo vodné formě suspenze, a má vysokou orální biologickou dostupnost vzhledem k C17 a-alkylací (17aa sloučenina). To znamená, že umožňuje hormon přežít metabolismu při prvním průchodu játry při požití.

Zatímco Winstrol byla použita pro několik zdravotní stav, to je běžně používán jako lék pro zvýšení výkonu a je zakázáno ve většině sportovní soutěže. Winstrol mohou být detekovány až deset dnů po požití testováním moči.

Stejně jako výše zmíněnou výše, Winstrol se používá hlavně pro řezání cykly, pomoci spalování tuků a udržení svalové hmoty. Předpokládá se, že tento lék může pomoci metabolizovat tukové tkáně, i když jsou neprůkazné důkazy, že to může poskytnout spalování tuků vlastnosti.

A co vedlejší účinky? Vzhledem k tomu, Winstrol je 17aa sloučenina, to může vydržet prvním průchodu játry, aniž by byl zničen. To znamená, že vaše játra budou mít těžké doba zpracování, takže Winstrol velmi toxická látka. Stanozolol má jednu z nejhorších hepatoxicity ze všech známých steroidních léčiv. [Čtěte: stanozolol – Wikipedie ]

klikněte zde ke koupi Winnidrol z oficiální webové stránky »

Složení Winnidrol Elite Series

Stejně jako ostatní bláznivý Mass značek, tam jsou omezené množství informací lze nalézt informace o složkách Winndrol je na svých oficiálních internetových stránkách. Nicméně, kdybych mohl vytáhnout svou vzorec prostřednictvím jednoho ze svých zákazníků spolupracovníků.

Proprietární vzorec Winnidrol Elite Series patří dimethyaminoethanol (více známý jako DMAE), divoký yam extrakt z kořene, olejové a linoleové kyseliny L-karnitin a cholin bitartrátu. Celková dávka každé tabletě je 50 mg, ale nebyl jsem schopen se dostat částek každé složek vzhledem k právům obchodníka k ochraně jejich vzorec.

Jak můžete vidět, Winnidrol Elite Series není steroid droga, ale 100% přírodní doplněk. Může poskytnout anabolické účinky? Pojďme to zjistit.

Jak se Winnidrol Elite Series funguje?

Winnidrol Elite Series spouští anabolický stav pro vaše tělo pomocí jeho přirozeného vlastní vzorec. Tvrdí, že její biotransformujících účinky mohou pomoci spalovat tuk, a zároveň výrazně zvýšit svou rychlost, hbitost a vytrvalost.

Chcete-li se dozvědět, jak tento doplněk funguje, musíme získat hlubší vhled do složek každého Winnidrol je. Pojďme začít s DMAE.

Dimethyaminoethanol

DMAE je látka, která je známo, že pomáhají regulovat buněčné membrány. Jak víte, degradace buněčných membrán vede k zánětu a stárnutí.

Tato látka je prekurzorem k cholinu a acetylcholinu, což bylo prokázáno, že prochází hematoencefalickou bariérou efektivněji než cholinu. V laického hlediska DMAE pomáhá při budování a opravy buněčných membrán, zejména těch z vašeho centrálního nervového systému.

Díky, že řekl, Winnidrol přidal DMAE, aby v první řadě pomoci zlepšit kognitivní a paměťových schopností, jakož i ke zvýšení své celkové energetické hladiny.

 

L-karnitin

L-karnitin je aminokyselina, která je velmi populární pro jeho spalování tuků vlastnosti. Tato aminokyselina pomáhá zvýšit sportovní výkon, zlepšuje mužskou neplodnost a pomáhá léčit různé poruchy vývoje mozku.

Navíc L-karnitin pomáhá tělu k výrobě energie, posiluje mozek a srdeční činnost, svalovou movenent a mnoho dalších tělesných procesů.

 

Wild Yam výtažek z kořene

Wild Yam je rostlinný extrakt, který obsahuje chemické diosgeninu, které mohou být provedeny v laboratoři do různých steroidů, jako jsou dehydroepiandrosteron (DHEA) a estrogenu.

Podobně jako L-karnitinu, divoký yam pomáhá zlepšit problémy s plodností, sportovní výkon, zmírňuje střevní onemocnění, revmatoidní artritida a zvyšuje energetickou hladinu.

 

cholin bitartrát

Cholin bitartrát je velmi podobná vitamínů B a může být přirozeně produkován v játrech. Tato látka se používá pro onemocnění jater, deprese, ztráta paměti, demence a některých typů záchvatů.

V kulturistice, cholin bitartrát se používá pro oddálení únavy v vytrvalostní trénink a zvýšit vaše energetické hladiny tím, že stimuluje centrální nervový systém.

 

Linolová a kyselina olejová

Winnidrol Elitní Series obsahuje jak linolové a kyseliny olejové. Kyselina linolová je omega-6 mastné kyseliny a polynenasycené typ tuku. Tato látka pomáhá zlepšit funkce zdravotní a buněk. To může snížit hladinu cholesterolu a pomůže snížit srdečních chorob.

kyseliny olejové na druhé straně má podobné funkce jako kyselina linolová. Jedná se o omega-9 mastné kyseliny a je produkován v lidském těle přirozeně.

winnidrol-winstrol-před-po

Může Winnidrol Elite Series přinese výsledky?

Ačkoli tam jsou omezené množství informací o jeho rovnici, Winnidrol Elite Series má desítky zákazníků, který podporuje účinnost tohoto produktu. To není neobvyklé, jak bláznivý Mass je známý pro kvalitu svých výrobků.

Některé z recenze Winnidrol Elite Series patří:

Souzený za jeden cyklus, 4wks. Mohu vám říci můj tělesného tuku se snížil i můj čas zotavení je lepší. Spokojený.

Zkoušel jsem jiné produkty, které jsou dražší a tento produkt odvedl lepší práci. Velký nárůst vytrvalosti a síly.

klikněte zde ke koupi Winnidrol z oficiální webové stránky »

Je Winnidrol bezpečné?

Winnidrol Elite Series v současné době nemá žádné známé vedlejší účinky. Toto je pravděpodobně kvůli jeho 100% přírodních ingrediencí. Na rozdíl od steroidního léčiva Winstrol, Winnidrol je netoxický pro obě ledviny a játra.

I když v bezpečí, doporučujeme poradit se svým lékařem dříve, než budete používat Winnidrol Elite Series.

Winnidrol Winstrol Doporučené použití

Užívat jednu tabletu Winnidrol Elite Series, dvakrát denně s jídlem i na non-cvičení dnů. Na tréninku dnů trvat 30 až 45 minut před zahájením práce ven.

Pro dosažení nejlepších výsledků, používejte alespoň 2 měsíce. Cvičení doba činí 2 měsíce “zapnuto” a 2 týdny “off”.

Winnidrol Elite Series Shrnutí recenzí

Winnidrol Elite Series je ideální alternativou k stanozolol, protože je 100% vyroben z přírodních látek, které se nikdy způsobují toxicitu těla.

Z výše uvedených informací, můžete říct, že Winnidrol Elite Series může poskytnout anabolické účinky, aniž by riskoval své tělo k různým nepříznivým účinkům na zdraví.

I hodnotíte tento doplněk jako ” SCHVÁLENÉ ” z následujících důvodů:

 • Výkonné anabolické vlastnosti
 • Podporuje odbourávání tuku
 • Ideální pro řezání cykly
 • Známy žádné vedlejší účinky
 • Tuny dobrých recenzí on-line
 • 7-dny záruka vrácení peněz

Kde koupit Winnidrol Elite Series?

Winnidrol Elite Series ještě není k dispozici ve vašem místním fitness doplnit obchodech, ani u všech on-line doplnění prodejců. Můžete si koupit jen tuto značku prostřednictvím oficiálních internetových stránek Bláznivý Mass.

Chcete-li koupit Winnidrol Elite Series naleznete na jeho oficiální prodejní stránky níže.

klikněte zde ke koupi Winnidrol z oficiální webové stránky »

62/100 : by 186 users
Winidrol Review