CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Series Recenzia – Winstrol na predaj

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Series Recenzia – Winstrol na predaj

Hľadáte anabolický doplnok, ktorý vám môže dať prirodzene svalovej hmoty a zlepšenú silu? Ak áno, potom musíte prečítať tento Winnidrol Elite Series recenzie produktov.

Anabolické steroidy nie sú jediným tradičný liek, pokiaľ ide o týchto dňoch kulturistika. Steroidy sú hrozné, ako tieto produkty môže vyvolať závažné vedľajšie účinky. Fitness nadšenci sa teraz dožadujú viac bezpečnejšie a steroidy alternatívne doplnkov, ktoré tiež poskytuje anabolické vlastnosti.

Prečítajte si túto recenziu o produkte a naučiť Winnidrol Elite Series vám pomôže podporiť váš fitness program.

Čo je Winnidrol Elite Series?

winnidrol-winstrol na predajWinnidrol Elite Series je kvalitný a je jedným z najpredávanejších výrobkov bláznivý hromadného LLC. Táto značka napodobňuje moc anabolický steroid zvaný Winstrol.

Rovnako ako mnoho ďalších Bláznivý Mass doplnkov, Winnidrol Elite Series je navrhnutý tak, aby pomohol vypáliť tuku a obnovovať vaše abs a zvýšenie hustoty svalov, dáva vám väčší vplyv na cvičebný program.

Niektoré z nárokovaných výhod Winnidrol Elite Series patrí:

 • Účinne zvyšuje pevnosť bez priberanie na váhe
 • Podporuje prekrvenie (nebude previesť na estrogén alebo nadúvanie)
 • Odstraňuje prebytočnú vodu, aby pomohla odhaliť definíciu vaše telo a svaly
 • Zvyšuje fyzickú silu, obratnosť, rýchlosť a energiu
 • Zvyšuje hustotu svalu
 • Ideálna pre rezanie cykly

Získanie roztrhol postavu je ťažké dosiahnuť, čo je dôvod, prečo je potrebné anabolické doplnky. Vzhľadom k tomu, Winnidrol Elite Series vychádza z steroidov je Winstrol, musíte najprv pochopiť, ako tento liek funguje.

Winstrol Prehľad

Winstrol je názov ochranná známka spoločnosti steroidné liečivá s názvom stanozolol. Jedná sa o syntetický anabolický steroid, ktorý je odvodený od dihydrostestosterone a bol prvýkrát vyvinutý Winthrop Laboratories v roku 1962.

Na rozdiel od väčšiny steroidov, ktoré sú pre injekcie, Winstrol sa berie ako orálny tablety alebo vodné forme suspenzie, a má vysokú orálnu biologickú dostupnosť vzhľadom k C17 a-alkyláciou (17aa zlúčenina). To znamená, že umožňuje hormón prežiť metabolizmu pri prvom prechode pečeňou po požití.

Kým Winstrol bola použitá pre niekoľko zdravotný stav, to je bežne používaný ako liek pre zvýšenie výkonu a je zakázané vo väčšine športové súťaže. Winstrol môžu byť detekované až desať dní po požití testovaním moču.

Rovnako ako vyššie zmienenú vyššie, Winstrol sa používa hlavne pre rezanie cykly, pomôcť spaľovanie tukov a udržanie svalovej hmoty. Predpokladá sa, že tento liek môže pomôcť metabolizovať tukového tkaniva, aj keď sú nepresvedčivé dôkazy, že to môže poskytnúť spaľovanie tukov vlastnosti.

A čo vedľajšie účinky? Vzhľadom k tomu, Winstrol je 17aa zlúčenina, to môže vydržať prvom prechode pečeňou, bez toho by bol zničený. To znamená, že vaše pečeň budú mať ťažké doba spracovania, takže Winstrol veľmi toxická látka. Stanozolol má jednu z najhorších hepatoxicity zo všetkých známych steroidných liečiv. [Čítajte: stanozolol – Wikipédia ]

kliknite tu ku kúpe Winnidrol z oficiálnej webovej stránky »

Zloženie Winnidrol Elite Series

Rovnako ako ostatné bláznivý Mass značiek, tam sú obmedzené množstvo informácií možno nájsť informácie o zložkách Winndrol je na svojich oficiálnych internetových stránkach. Avšak, keby som mohol vytiahnuť svoju vzorec prostredníctvom jedného zo svojich zákazníkov spolupracovníkov.

Proprietárnu vzorec Winnidrol Elite Series patrí dimethyaminoethanol (viac známy ako DMAE), divoký yam extrakt z koreňa, olejové a linoleovej kyseliny L-karnitín a cholín bitartrátu. Celková dávka každej tablete je 50 mg, ale nebol som schopný sa dostať súm každej zložiek vzhľadom k právam obchodníka k ochrane ich vzorec.

Ako môžete vidieť, Winnidrol Elite Series nie je steroid droga, ale 100% prírodný doplnok. Môže poskytnúť anabolické účinky? Poďme zistiť.

Ako sa Winnidrol Elite Series funguje?

Winnidrol Elite Series spúšťa anabolický stav pre vaše telo pomocou jeho prirodzeného vlastnej vzorec. Tvrdí, že jej metabolizujúce účinky môžu pomôcť spaľovať tuk, a zároveň výrazne zvýšiť svoju rýchlosť, obratnosť a vytrvalosť.

Ak sa chcete dozvedieť, ako tento doplnok funguje, musíme získať hlbší vhľad do priečinkov každého Winnidrol je. Poďme začať s DMAE.

Dimethyaminoethanol

DMAE je látka, ktorá je známe, že pomáhajú regulovať bunkové membrány. Ako viete, degradácia bunkových membrán vedie k zápalu a starnutia.

Táto látka je prekurzorom k cholínu a acetylcholínu, čo bolo preukázané, že prechádza hematoencefalickou bariérou efektívnejšie ako cholínu. V laického hľadiska DMAE pomáha pri budovaní a opravy bunkových membrán, najmä tých z vášho centrálneho nervového systému.

Vďaka, že povedal, Winnidrol pridal DMAE, aby v prvom rade pomôcť zlepšiť kognitívne a pamäťových schopností, ako aj na zvýšenie svojej celkovej energetickej hladiny.

 

L-karnitín

L-karnitín je aminokyselina, ktorá je veľmi populárny pre jeho spaľovanie tukov vlastnosti. Táto aminokyselina pomáha zvýšiť športový výkon, zlepšuje mužskú neplodnosť a pomáha liečiť rôzne poruchy vývoja mozgu.

Navyše L-karnitín pomáha telu na výrobu energie, posilňuje mozog a srdcovú činnosť, svalovú movenent a mnoho ďalších telesných procesov.

 

Wild Yam výťažok z koreňa

Wild Yam je rastlinný extrakt, ktorý obsahuje chemické diosgenina, ktoré môžu byť vykonané v laboratóriu do rôznych steroidov, ako sú dehydroepiandrosterón (DHEA) a estrogénu.

Podobne ako L-karnitínu, divoký yam pomáha zlepšiť problémy s plodnosťou, športový výkon, zmierňuje črevné ochorenie, reumatoidná artritída a zvyšuje energetickú hladinu.

 

cholín bitartrát

Cholín bitartrát je veľmi podobná vitamínov B a môže byť prirodzene produkovaný v pečeni. Táto látka sa používa pre ochorenie pečene, depresie, strata pamäti, demencia a niektorých typov záchvatov.

V kulturistike, cholín bitartrát sa používa pre oddialenie únavy v vytrvalostný tréning a zvýšiť vaše energetickej hladiny tým, že stimuluje centrálny nervový systém.

 

Linolová a kyselina olejová

Winnidrol Elitná Series obsahuje ako linolovej a kyseliny olejovej. Kyselina linolová je omega-6 mastné kyseliny a polynenasýtené typ tuku. Táto látka pomáha zlepšiť funkcie zdravotné a buniek. To môže znížiť hladinu cholesterolu a pomôže znížiť srdcových chorôb.

kyseliny olejovej na druhej strane má podobné funkcie ako kyselina linolová. Jedná sa o omega-9 mastné kyseliny a je produkovaný v ľudskom tele prirodzene.

winnidrol-winstrol-pred-po

Môže Winnidrol Elite Series prinesie výsledky?

Hoci tam sú obmedzené množstvo informácií o jeho rovnicu, Winnidrol Elite Series má desiatky zákazníkov, ktorý podporuje účinnosť tohto produktu. To nie je nezvyčajné, ako bláznivý Mass je známy pre kvalitu svojich výrobkov.

Niektoré z recenzie Winnidrol Elite Series patrí:

Súdený za jeden cyklus, 4wks. Môžem vám povedať môj telesného tuku sa znížil aj môj čas zotavenia je lepší. Spokojný.

Skúšal som iné produkty, ktoré sú drahšie a tento produkt odviedol lepšiu prácu. Veľký nárast vytrvalosti a sily.

kliknite tu ku kúpe Winnidrol z oficiálnej webovej stránky »

Je Winnidrol bezpečné?

Winnidrol Elite Series v súčasnej dobe nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Toto je pravdepodobne kvôli jeho 100% prírodných ingrediencií. Na rozdiel od steroidného liečiva Winstrol, Winnidrol je netoxický pre obe obličky a pečeň.

Aj keď v bezpečí, odporúčame poradiť so svojím lekárom skôr, ako budete používať Winnidrol Elite Series.

Winnidrol Winstrol Odporúčané použitie

Používať jednu tabletu Winnidrol Elite Series, dvakrát denne s jedlom i na non-cvičenie dní. Na tréningu dní trvať 30 až 45 minút pred začatím práce von.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, používajte aspoň 2 mesiace. Cvičenie doba je 2 mesiace “zapnuté” a 2 týždne “off”.

Winnidrol Elite Series Zhrnutie recenzií

Winnidrol Elite Series je ideálnou alternatívou k stanozolol, pretože je 100% vyrobený z prírodných látok, ktoré sa nikdy spôsobujú toxicitu tela.

Z vyššie uvedených informácií, môžete povedať, že Winnidrol Elite Series môže poskytnúť anabolické účinky bez toho, aby riskoval svoje telo k rôznym nepriaznivým účinkom na zdravie.

Aj hodnotíte tento doplnok ako ” SCHVÁLENÉ ” z nasledujúcich dôvodov:

 • Výkonné anabolické vlastnosti
 • Podporuje odbúravanie tuku
 • Ideálna pre rezanie cykly
 • Známe žiadne vedľajšie účinky
 • Tony dobrých recenzií on-line
 • 7-dni záruka vrátenia peňazí

Kde kúpiť Winnidrol Elite Series?

Winnidrol Elite Series ešte nie je k dispozícii vo vašom miestnom fitness doplniť obchodoch, ani u všetkých on-line doplnenie predajcov. Môžete si kúpiť len túto značku prostredníctvom oficiálnych internetových stránok Bláznivý Mass.

Ak chcete kúpiť Winnidrol Elite Series nájdete na jeho oficiálnej predajné stránky nižšie.

kliknite tu ku kúpe Winnidrol z oficiálnej webovej stránky »

78/100 : by 234 users
Winidrol Review