CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Serisi İnceleme – Satılık winstrol

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elite Serisi İnceleme – Satılık winstrol

Doğal size yağsız kas kütlesini ve geliştirilmiş gücü verebilir anabolik ek arıyorsunuz? Eğer evet ise, o zaman bu okumalısınız Winnidrol Elite Serisi ürün incelemesi.

bu gün bodybuilding geldiğinde anabolik steroidler, sadece ana ilaç değildir. Bu ürünler, ciddi yan etkileri tetikleyebilir steroidler korkutucu. Fitness meraklıları şimdi de anabolik özellikleri sağlayan daha güvenli ve steroid-alternatif takviyeleri için yaygara vardır.

Bu ürün inceleme okumak ve Winnidrol Elite Serisi fitness programını desteklemek nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Winnidrol Elite Serisi nedir?

winnidrol-winstrol-satımWinnidrol Elite Serisi kalite ve Çılgın Kütle LLC satan ürünlerinden biridir. Bu marka Winstrol denilen anabolik steroid gücünü taklit eder.

diğer birçok Çılgın Kütle takviyeleri gibi, Winnidrol Elite Serisi egzersiz programı size daha fazla kaldıraç vererek, yağ yakmak yardımcı ve abs yeniden tanımlamak ve kas yoğunluğunu artırmak için tasarlanmıştır.

Winnidrol Elite Serisi iddia faydalarından bazıları şunlardır:

 • Etkili kilo almadan gücünü artırır
 • damarlanma (östrojen veya şişkinlik dönüştürmek olmaz) teşvik
 • Vücudunuzun tanımı ve kas açığa yardımcı olmak için aşırı su ortadan kaldırır
 • Fiziksel güç, çeviklik, hız ve enerji artırır
 • kas yoğunluğunu artırır
 • döngüleri kesim için mükemmel

bir yırtık fiziksel Başlarken anabolik takviyeleri gerekir nedeni olan başarmak zordur. Winnidrol Elite Serisi steroid winstrol dan tabanlı olduğundan, bu ilaç nasıl çalıştığını ilk anlamak gerekir.

winstrol Genel bakış

Winstrol stanozolol adlandırılan steroidal ilacın ticari adıdır. Bu dihydrostestosterone türetilmiştir ve ilk 1962 yılında Winthrop Laboratories tarafından geliştirilen sentetik anabolik steroid olduğunu.

enjekte edilebilir En steroid aksine Winstrol bağlı C17 α-alkilasyon (17aa bileşiği) bir oral tablet ya da sulu bir süspansiyon biçiminde alınır, ve yüksek bir oral biyolojik sahiptir. Bu yutulur zaman hormon ilk geçiş karaciğer metabolizmasını hayatta kalmak için izin anlamına gelir.

Winstrol çeşitli sağlık koşulları için kullanılmış olsa da, yaygın bir performans arttırıcı bir ilaç olarak kullanılır ve çoğu spor yarışmada yasaklanmıştır. Winstrol idrar testleri ile alımından sonra on gün kadar tespit edilebilir.

Yukarıda yukarıda değindiğimiz gibi, Winstrol ağırlıklı yağ yakmak yardımcı ve yağsız vücut kitlesi korumak için, kesme çevrimleri için kullanılır. O yağ yakma özelliklerini sağlayabilir sonuçsuz kanıtlar olmasına rağmen bu ilaç, yağ dokusu metabolize yardımcı olabilir inanılıyor.

Ne yan etkileri hakkında? Winstrol bir 17aa bileşik olduğundan, tahrip edilmeden karaciğerden ilk geçiş dayanabilir. Bu karaciğer Winstrol bir çok zehirli madde yapımında, zor bir zaman işleme sahip olacağı anlamına gelir. Stanozolol bilinen tüm steroid ilaçlar arasında en kötü hepatoksisite birine sahiptir. [Okuma: stanozolol – Vikipedi ]

resmi web sitesinden Winnidrol satın almak için buraya tıklayın »

Winnidrol Elite Serisi Malzemeler

Sadece diğer Çılgın Kütle markalar gibi, kendi resmi internet sitesinde Winndrol en maddeler hakkında bulunan sınırlı bilgiler vardır. Ancak, müşteri ortakları biri aracılığıyla onun formülünü elde etmek için başardık.

Winnidrol Elite Serisi tescilli formülü (daha DMAE olarak da bilinir) dimethyaminoethanol, yabani yam kökü ekstresi, oleik ve linoleik asit, L-Carnitine ve kolin bitartarat bulunmaktadır. Her tabletin toplam doz 50mg ama nedeniyle formülü korumak için satıcının hakları her malzemeyi miktarda almak mümkün değildi.

Gördüğünüz gibi, Winnidrol Elite Serisi steroid ilaç ancak% 100 doğal ek değildir. o anabolik etkileri sağlayabilir mi? Hadi bulalım.

Winnidrol Elite Serisi Nasıl Çalışır?

Winnidrol Elite Serisi vücudunuzun doğal tescilli formülü kullanmak için bir anabolik duruma tetikler. Bunlar büyük ölçüde hız, çeviklik ve dayanıklılık taşırken onun metabolize etkileri, yağ yakmayın yardımcı olabilir iddia ediyor.

Bu ek nasıl çalıştığını öğrenmek için her Winnidrol en malzemeyi içine derin kavrayışlar almak gerekir. DMAE ile başlayalım.

Dimethyaminoethanol

DMAE hücre zarları düzenlemeye yardımcı olmak üzere bilinen bir maddedir. Bildiğiniz gibi, hücre zarlarının bozulması inflamasyon ve yaşlanmaya neden olur.

Bu madde kolin daha etkin, kan-beyin engelini aşma gösterilmiştir kolin ve asetilkolin, bir ön-madde olan. Layman vadede, DMAE, bina ve onarım hücre zarlarının içinde merkezi sinir sistemi, özellikle de yardımcı olur.

Bunu dedi, Winnidrol öncelikle bilişsel ve hafıza becerilerini geliştirmek yardımcı olmak için, yanı sıra genel enerji seviyesini artırmak için DMAE ekledi.

 

L-Carnitine

L-Karnitin ve yağ yakıcı özellikleri çok popüler olan bir amino asittir. Bu amino asit erkek infertilitesi geliştirir, atletik performansı artırmaya yardımcı olur ve çeşitli beyin gelişimi bozuklukları tedavi yardımcı olur.

Ayrıca, L-Carnitine, enerji üretmek için vücut yardımcı olur beyin ve kalp fonksiyonları, kas movenent ve birçok diğer vücut süreçlerini geliştirir.

 

Wild Yam Kök Özü

Yabani patates dehidroepiandrosteron (DHEA) ve estrojen gibi çeşitli steroid halinde laboratuarda yapılan bir kimyasal diosgenin içeren bir bitki ekstresi olup.

L-Carnitine gibi, yabani yam, doğurganlık sorunları, atletik performansı artırmaya yardımcı olur bağırsak bozuklukları, romatoid artrit rahatlatır ve enerji düzeyini artırır.

 

kolin Bitartrate

Kolin bitartrat B vitaminleri çok benzer olup doğal olarak karaciğer tarafından üretilebilir. Bu madde, karaciğer hastalıkları, depresyon, hafıza kaybı, demans ve nöbet belirli türleri için kullanılır.

vücut geliştirme, kolin bitartarat dayanıklılık eğitimi yorgunluğu geciktirerek ve merkezi sinir sistemini uyararak enerji düzeylerinin artırılması için kullanılır.

 

Linoleik ve oleik asit

Winnidrol Elite Küme linoleik ve oleik asit hem de içerir. Linoleik asit, bir omega-6 yağ asidi ve yağ çoklu doymamış bir türüdür. Bu madde, sağlık ve hücre fonksiyonlarını geliştirmeye yardımcı olur. Bu kolesterol düzeylerini düşürmek ve kalp hastalıkları azaltmaya yardımcı olabilir.

Öte yandan Oleik asit, linoleik asit gibi benzer işlevleri vardır. Bu bir omega-9 yağlı asit ve doğal vücut tarafından üretilir.

winnidrol-winstrol-önce-sonra

Winnidrol Elite Serisi Sonuçları sunun miyim?

kendi formülü üzerinde sınırlı bilgi olmasına rağmen, Winnidrol Elite Serisi bu ürünün etkinliğini destekler müşterilerinin düzinelerce vardır. Çılgın Kütle ürünlerinin kalitesi için bilindiği gibi bu alışılmadık bir durum değildir.

Winnidrol Elite Serisi yorumlarını bazıları şunlardır:

1 döngü, 4wks için çalıştı. Benim vücut yağ azalmıştır söyleyebilir ve benim iyileşme süresi daha iyidir. Memnun.

Ben daha fazla mal diğer ürünler denedim ve bu ürünün daha iyi bir iş yaptı. dayanıklılık ve gücü büyük artış.

resmi web sitesinden Winnidrol satın almak için buraya tıklayın »

Winnidrol Güvenli mi?

Winnidrol Elite Serisi, şu anda bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Bu muhtemelen% 100 doğal maddeler kaynaklanmaktadır. steroidal ilaç winstrol aksine Winnidrol böbrek ve karaciğer hem toksik değildir.

Güvenli rağmen, size Winnidrol Elite Serisi ilk kez kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Winnidrol Winstrol Önerilen Kullanım

bile olmayan antrenman günlerinde yemeklerle birlikte günde iki kez Winnidrol Elite Serisi bir tablet almak. egzersiz günlerinde, dışarı çalışmaya başlamadan önce 30 ila 45 dakika sürer.

En iyi sonuçları elde etmek için, en az 2 ay için kullanımı. Egzersiz süresi “kapalı” “açık” 2 ay ve 2 haftadır.

Winnidrol Elite Serisi İnceleme Özeti

vücut toksisitesi neden asla doğal bileşiklerden yapılan% 100 olarak Winnidrol Elite Serisi stanozolol için mükemmel bir alternatiftir.

Yukarıdaki bilgilerden, çeşitli olumsuz sağlık etkileri vücudunuzun riske değil ise Winnidrol Elite Serisi anabolik etkileri sağlayabilir söyleyebilirim.

Ben “bu ek oranı ONAY aşağıdaki nedenlerden dolayı”:

 • Güçlü anabolik özellikleri
 • yağ azaltma destekler
 • döngüleri kesim için mükemmel
 • Bilinen hiçbir yan etkisi
 • Online iyi değerlendirmeleri ton
 • 7-gün para iade garantisi

Nerede Winnidrol Elite Serisi Satın Alma?

Winnidrol Elite Serisi henüz yerel fitness takviyesi mağazalarında mevcut değildir, ne de herhangi bir online ek perakendeciler. Yalnızca Çılgın Kütle resmi web sitesi üzerinden bu marka satın alabilirsiniz.

Winnidrol Elite Serisi satın almak için, aşağıda resmi satış sayfasını ziyaret edin.

resmi web sitesinden Winnidrol satın almak için buraya tıklayın »

85/100 : by 255 users
Winidrol Review