CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elito serijos apžvalga – Winstrol pardavimui

Home » Review » Winidrol » CrazyMass Winnidrol (Winstrol) Elito serijos apžvalga – Winstrol pardavimui

Ieškote anaboliniu papildu, kurie gali natūraliai suteikti jums liesą raumenų masę ir didina ištvermę? Jei taip, tuomet jūs turite perskaityti šį Winnidrol Elite Series produkto apžvalgą.

Anaboliniai steroidai yra ne tik pagrindinės vaisto, kai jis ateina į kultūrizmo šių dienų. Steroidai yra baisu, kaip šie produktai gali sukelti sunkų šalutinį poveikį. Sporto entuziastai dabar, reikalaujančius daugiau saugesnių ir steroidų alternatyva papildų, taip pat teikia anabolinių savybių.

Skaityti šią prekę peržiūrėti ir išmokti Winnidrol Elite serija gali padėti palaikyti savo sporto programą.

Kas yra Winnidrol Elite serija?

winnidrol-Winstrol, skirtas parduotiWinnidrol Elite serija yra kokybės ir vienas iš parduodamų produktų Crazy masinio LLC. Šis ženklas imituoja anabolinių steroidų galia, vadinamą Winstrol.

Kaip ir daugelis kitų crazy Mišių papildų, Winnidrol Elite serija yra skirta padėti deginti savo riebalus ir iš naujo apibrėžti savo abs ir padidinti raumenų tankį, kad suteiktų jums daugiau svertų savo treniruotės programą.

Kai kurie teigė, naudą Winnidrol Elite serijos:

 • Efektyviai padidina stiprumą, ir nestorėti
 • Skatina kraujagyslių (nebus konvertuoti į estrogenų ar pilvo pūtimas)
 • Pašalina vandens perteklių padėti atskleisti savo organizmo apibrėžimą ir raumenų
 • Didina fizinę galią, judrumą, greitį ir energijos
 • Pagerina raumenų tankį
 • Puikiai tinka pjovimo ciklų

Kelionė kankina sudėjimą yra sunku pasiekti, kuris yra priežastis, jūs turite anaboliniai papildai. Nuo Winnidrol Elite serija yra pagrįsta iš steroidų Winstrol, jums reikia suprasti, pirma, kaip šis vaistas veikia.

Winstrol apžvalga

Winstrol yra prekės ženklas pavadinimas Steroidinės vaistu, vadinamu Stanozolol. Ji yra sintetinis anabolinių steroidų, kad yra kilęs iš dihydrostestosterone ir pirmą kartą buvo sukurta pagal Winthrop Laboratories 1962 m.

Skirtingai nuo daugumos steroidų, kurie yra injekcinių, Winstrol yra laikomas žodžiu tabletės arba vandeninė suspensija forma, ir turi aukštą oralinis biologinis prieinamumas dėl C17 alfa-alkilinimo (17aa junginys). Tai reiškia, kad ji leidžia hormonas išgyventi pirmojo prasiskverbimo kepenų metabolizmą kai išgertas.

Nors Winstrol buvo naudojamas keletą sveikatos reikalavimų, jis dažniausiai naudojamas kaip veiklos stiprinant narkotikų ir yra uždraustas daugelyje sporto šakų konkurencija. Winstrol galima aptikti iki dešimties dienų nurijus per šlapimą tyrimui.

Kaip minėtų aukščiau, Winstrol yra daugiausia naudojami pjovimo ciklų, padėti deginti riebalus ir išlaikyti liesą kūno masę. Manoma, kad šis vaistas gali padėti Pritaikysime riebaliniame audinyje, nors yra nepakankamos įrodymas, kad ji gali suteikti riebalų deginimas savybių.

Ką apie šalutinį poveikį? Nuo Winstrol yra 17aa junginys, jis gali ištverti pirmąjį pereiti per tavo kepenyse be sunaikinti. Tai reiškia, kad jūsų kepenys turės griežtą laiko apdorojimą, todėl Winstrol labai toksiška medžiaga. Stanozolol yra viena iš blogiausių hepatoxicity tarp visų žinomų steroidiniai vaistai. [Skaityti: stanozolol – Vikipedija ]

Spauskite čia norėdami pirkti Winnidrol iš oficialios svetainės »

Winnidrol Elite Series Sudėtis

Tiesiog kaip ir kiti crazy Mišių ženklų, yra mažai informacijos galima rasti apie Winndrol ingredientų savo oficialioje interneto svetainėje. Tačiau, aš galėjo išskleisti savo formulę per vieną iš savo klientų bendrininkų.

Nuosavybės formulė Winnidrol Elite serijos dimethyaminoethanol (daugiau žinomas kaip DMAE), laukinių Yam šaknies ekstraktas, oleino ir linolo rūgštis, L-karnitinas ir cholino rūgščiojo tartrato. Bendras dozė Kiekviena tabletė 50mg, bet aš negalėjo gauti kiekvienos ingredientų sumas į pardavėjo teisėms apsaugoti savo formulę.

Kaip matote, Winnidrol Elite serija yra ne steroidas narkotikų, bet 100% natūralus papildas. Ar tai gali suteikti anabolinį efektą? Išsiaiškinkime.

Kaip Winnidrol Elite serija veikia?

Winnidrol Elite serija sukelia anaboliniai būseną jūsų kūnas naudoja savo gamtos patentuota formulė. Jie teigia, kad jos metabolizmą poveikis gali padėti deginti riebalus, o žymiai padidinti savo greitį, vikrumą ir ištvermę.

Norėdami sužinoti, kaip šis priedas veikia, mes turime gauti gilesnių įžvalgų kiekvieno Winnidrol ingredientų. Leiskite pradėti su DMAE.

Dimethyaminoethanol

DMAE yra medžiaga, kuri yra žinoma, kad padėtų reguliuoti ląstelių membranas. Kaip žinote, degradacija ląstelių membranų sukelti uždegimą ir senėjimo.

Ši medžiaga yra pirmtakas cholino ir acetilcholino, kuri buvo įrodyta, kad prasiskverbti pro kraujo-smegenų barjerą, efektyviau nei cholino. Profanas kadencijai, DMAE padeda kuriant ir remontas ląstelių membranas, ypač savo centrinę nervų sistemą.

Turint tai sakė, Winnidrol pridūrė DMAE, kad pirmiausia padėti pagerinti pažinimo ir atminties įgūdžius, taip pat padidinti bendrą energijos lygį.

 

L-karnitinas

L-karnitinas yra amino rūgštis, kuri yra labai populiarus dėl savo riebalų deginimas savybių. Ši amino rūgštis, padeda pagerinti sportininko rezultatą, gerina vyrų nevaisingumą ir padeda gydyti įvairias smegenų raidos sutrikimus.

Be to, L-karnitinas padeda organizmui gaminti energiją, pagerina smegenų ir širdies veiklą, raumenų movenent ir daug kitų organizmo procesus.

 

Laukiniai Yam šaknies ekstraktas

Laukiniai Yam yra augalų ekstraktas, kurio sudėtyje yra cheminė diosgenin, kuris gali būti pagamintas laboratorijoje į įvairių steroidų, tokių kaip dihidroepiandrosterono (DHEA) ir estrogenų.

Kaip L-karnitinas, laukinių Yam padeda pagerinti vaisingumą klausimus, sporto rezultatus, mažina žarnyno sutrikimų, reumatoidinio artrito ir padidina energijos lygį.

 

Cholinas rūgščiojo tartrato

Cholino bitartratas yra labai panašios į B grupės vitaminų ir gali būti natūraliai gaminamas kepenyse. Ši medžiaga yra naudojamas kepenų ligų, depresija, atminties praradimas, demencija, ir tam tikrų rūšių traukuliai.

Kultūrizmas, cholino bitartratas naudojamas vilkinti nuovargis ištvermės treniruotės ir padidinti jūsų energijos lygį, skatinant savo centrinę nervų sistemą.

 

Linolo ir oleino rūgštis

Winnidrol Elite serija yra tiek linolo ir oleino rūgštis. Linolo rūgštis yra omega-6 riebalų rūgščių ir polinesočiųjų tipas riebalų. Ši medžiaga padeda pagerinti sveikatą ir ląstelių funkcijas. Tai gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir padeda sumažinti širdies ligų.

Oleino rūgštis, kita vertus, turi panašias funkcijas kaip linolo rūgšties. Ji yra omega-9 riebalų rūgščių ir yra gaminamas organizme natūraliai.

winnidrol-Winstrol-prieš-po

Ar Winnidrol Elite serija duoti rezultatų?

Nors yra ribotas informaciją apie savo formulę, Winnidrol Elite serija dešimtys klientų, kurie palaiko šį produkto veiksmingumą. Tai nėra neįprastas kaip Crazy masė yra žinomas dėl savo gaminių kokybę.

Kai atsiliepimus apie Winnidrol Elite serijos:

Teisiamas už 1 ciklą, 4wks. Galiu pasakyti sumažėjo mano kūno riebalų ir mano atkūrimo laikas, tuo geriau. Patenkintas.

Bandžiau ir kitus produktus, kurie kainuoja daugiau ir šis produktas padarė geresnį darbą. Didžiosios padidėjimas ištvermės ir jėgos.

Spauskite čia norėdami pirkti Winnidrol iš oficialios svetainės »

Ar Winnidrol saugus?

Winnidrol Elite serija šiuo metu neturi žinomo šalutinio poveikio. Tai turbūt dėl ​​savo 100% natūralių ingredientų. Skirtingai steroidiniai narkotikų Winstrol, Winnidrol yra netoksiškas abiejų inkstų ir kepenų.

Nors saugus, esate raginami pasikonsultuoti su savo gydytoju prieš pradėdami naudoti Winnidrol Elite serija.

Winnidrol Winstrol Rekomenduojame

Gerkite po vieną tabletę Winnidrol Elite serija, du kartus per parą valgio metu net apie ne treniruočių dienomis. Dėl treniruočių dienomis prieš darbo, imtis 30 iki 45 minučių.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite bent 2 mėnesius. Treniruotės trukmė yra 2 mėnesiai “On” ir 2 savaites “Off”.

Winnidrol Elite serijos apžvalgą

Winnidrol Elite serija yra puiki alternatyva stanozolol, nes ji yra 100% pagaminti iš natūralių junginių, kurie niekada sukelti kūno toksinio poveikio.

Iš pirmiau pateiktos informacijos, galite pasakyti, kad Winnidrol Elite serija gali suteikti anabolinį efektą, o ne rizikuoti savo kūną įvairiais neigiamo poveikio sveikatai.

Aš Įvertinkite šią papildas kaip ” PATVIRTINTI ” dėl šių priežasčių:

 • Galingas anaboliniai savybės
 • Palaiko riebalų mažinimą
 • Puikiai tinka pjovimo ciklų
 • Nėra žinoma jokio šalutinio poveikio
 • Tonų gerų nuomonių prisijungę
 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kur įsigyti Winnidrol Elite serijos?

Winnidrol Elite serija dar nėra savo vietos treniruoklių papildyti parduotuvėse, nei bet kuriuo interneto papildyti mažmenininkams. Galite tik įsigyti šį prekės ženklą per crazy masinio oficialioje svetainėje.

Pirkti Winnidrol Elite serija, apsilankykite savo oficialią pardavimų puslapyje žemiau.

Spauskite čia norėdami pirkti Winnidrol iš oficialios svetainės »

70/100 : by 210 users
Winidrol Review