D-Anaoxn עלו סדרת סקירה – עובדות שאתם צריכים לדעת !!!

Home » Review » Dianabol » D-Anaoxn עלו סדרת סקירה – עובדות שאתם צריכים לדעת !!!

danaoxn-עילית-סדרההאם ידעתם על התרופה סטרואידים כמו methandrostenolone-חלופה רבת עוצמה בשם סדרה עלית D-Anaoxn ? אם אתה רוצה לשנות את הגוף שלך, אז אתה צריך להפעיל יותר מאמץ על האימון שלך ויש לי תוספת שאפשר לסמוך עליו.

אז, אתה בדרך כלל ללכת למכון הכושר ועדיין אין הישגים משמעותיים? אם זה נשמע לך, אז אתה כנראה נותן סטרואידים מחשבה שנייה רק ​​כדי לשפר את תוכנית הכושר שלכם.

לפני שאתם עושים, קריאה זו ביקורת מוצר וללמוד את היתרונות הרבים של תרופות ללא סטרואידים עבור משטר הבניין השרירים הכללי שלך.

מהו סדרת עלית D-Anaoxn?

D-Anaoxn עלה סדרה (המוכרת בשם Dianobal עלית סדרה) היא תוסף איכות CrazyMass חברת LLC, היצרנית של סוגים שונים של תוספי תזונה לספורטאים עבור גברים ונשים כאחד.

תוספת זו היא בעיקר סוכן שריר וכוח, שנועד לשפר את רווחי השריר שלך ולשפר כוח הגוף הכולל שלך מפני שגרת האימון היומית שלך.

חלק מתביעות לטובת סדרת עלית D-Anaoxn כולל:

  • משפר כוח סיבולת
  • בבטחה משפר החזקת החנקן
  • מגביר במהירות מסת שריר
  • מגדיל מיקוד כונן
  • מקדם את זרימת דם יעילה במהלך אימון

D-Anaoxn עלה סדרה מספקת נוסחא “טבעית” חזקה המחקה את העצמה של תרופת סטרואידים סינטתית נקראת methandrostenolone, אבל לא תופעות הלוואי שלה.

זה לא דורש מרשמים שום זריקות כואבות, והוא אחד מתוספי methandrostenolone-אלטרנטיבי הבטוחים ביותר בשוק כיום.

יצירת סביבת אנבוליים מאוד פעילה, D-Anaoxn עלית סדרה יכולה ביעילות להגדיל את החזקת החנקן שלך ברקמות שרירות, מה שמאפשר עליית חלבון סינתזה ושיפורי כוח וגודל מהירים.

לחץ כאן כדי לרכוש D-Anaoxn ישירות CrazyMass »

סקירת methandrostenolone

Methandrostenolone הוא סטרואידים אנבוליים דרך הפה יעיל שמקורם בגרמניה שוחרר בארצות הברית בשנות ה -1960 המוקדמות. יש סטרואידים זה שמות מסחריים נפוצים של Dianabol, Danabol, או ספורטאים פשוט קוראים לזה כמו D-Bol.

Dianabol הוא סטרואיד 17aa, מה שאומר שזה השתנה בעמדה פחמן -17, כדי לשרוד לעבור תחילה דרך הכבד שלכם ולהפוך אותו לתוך זרם הדם שלך. סטרואידים זה זמין ללא מרשם במדינות מסוימות, הן גלולה וצורות בזריקות.

Methandrostenolone הוא סטרואידים אנבוליים חזק מאוד. כל כך חזק, זה יכול להעלות את לחץ הדם שלך הוא גם hepatoxic (כבד רעיל). החולה-השפעותיו ידועות בתעשיית פיתוח הגוף. [קרא: Methandrostenolone – Steroid.com ]

D-Anaoxn עלה סדרה מספקת את כל התכונות של anabolic סמי methandrostenolone סינטטיים אמיתיים, אך ללא תופעות הלוואי שלה. אבל איך?

מצרכי סדרת עלית D-Anaoxn

D-Anaoxn עלה סדרה אינה עשויה סטרואידים טהורים, אבל מסוכן טבעי. זה עושה את זה כתוספת מוצר בטוח מאשר סטרואידים.

הקניינית בתערובת (תמונה מצד ימין) מורכבת 500 מ”ג של חומצות אמינו טבעיות וחיוניות כי הם כל בעיות ידועות מועיל לצמיחת גוף ופונקציות אחרות.

הנוסחה כוללת L-isoleucine, L-ולין, קולוסטרום, L-לאוצין ו- DHEA. תוספת זו אין ממריצים או בכימיקלים מזיקים או סטרואידים שיפעילו כל תופעות לוואי מזיקות.

איך D-Anaoxn עלית סדרה עבודה?

D-Anaoxn עלה סדרה יכולה לייצר אנבוליים תופעות ביעילות באמצעות נוסחא הקניינית טבעית. אז אנחנו צריכים להיות תובנות טובות יותר על הנוסחה שלה כדי ללמוד עוד אם תוספת זו יכולה לתת תוצאות באמת.

דבר ראשון, D-Anaoxn עלית סדרה מורכבת בעיקר של חומצות אמיניות מסועפות שרשרת (BCAA) – L-לאוצין, L-isoleucine ו- L-Valine. חומצות אמינו אלה הן בין תשע החומצות האמינו החיוניות לשימוש אדם המהווה 35% של חומצות אמינו החיוניות בחלבונים שרירים 40% של חומצות אמינו preformed נדרשו על ידי יונקים.

דו”ח זה מראה כי הדרישה BCAA הוא גדל על ידי פעילות גופנית, כלומר suppementation BCAA לפני ואחרי יש תרגיל השפעות מועילות להפחתת נזק לשרירים שנגרם כתוצאה מפעילות גופנית, תוך קידום סינתזת החלבון בשריר.

הדבר מצביע על כך BCAAs הם תוספים שימושיים ביחס לממש וספורט. [קרא: BCAA – The Journal of Nutrition ]

מה לגבי קולוסטרום? זהו חומר שנאסף מ פרות כי חוסנו לייצר נוגדנים הנלחמים חיידקים שלשולים. נוגדנים אלה עם זאת, המשמשים כיום כדי לעזור לשפר את המערכת החיסונית ולמניעת מחלות.

אמנם יש דיווחים כי קולוסטרום שור יכול לשפר את ביצועי אתלטים, מספר מחקרים כבר שש לשקול קולוסטרום כתוספת עבור אזור מסוים זה של עשיית כושר. ובכל זאת, קולוסטרום עדיין מועיל לבריאות הכללית שלך.

לבסוף, DHEA הוא הורמון שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי דרך בלוטת יותרת הכליה שלנו, בלוטות המין והמוח. DHEA הוא האמין להיות השפעה רבה על שריר המאפיינים שריפת שומן של הגוף, במיוחד אלה שנמצאים על ה -30.

DHEA הוא מוחרם על ידי כמה ארגוני ספורט אתלטי כפי שהוא יכול לעזור להגדיל את כוח, סיבולת, אנרגיה מסת השריר. DHEA משמש גם כדי לעזור הפרעות מיניות פינוק כגון אין אונות אצל גברים.

crazymass-danaoxn-לפני-אחרי-תוצאות

האם D-Anaoxn עלית סדרה בטוחה?

D-Anaoxn עלה סדרה אחת של מוסף methandrostenolone-אלטרנטיבי הבטוח ביותר בשוק כיום. כפי שניתן לראות מן הנוסחה שלה קנייני, המותג הזה אינו מכיל סטרואידים או כל חומרים כימיים מזיקים שעלולים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות.

למרות נחשב מוצר בטוח, מומלץ מאוד כי אתה עדיין להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה הראשון להשתמש מותג זה.

שימוש מומלץ

כל בקבוק מיועד לשימוש חודש. קח גלולה אחת של סדרת עלית D-Anaoxn, שלוש פעמים ביום עם ארוחות, גם בימים הלא-אמון.

בימי אימון, לקחת 30-45 דקות לפני האימון. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במשך 2 חודשים לפחות. תקופת אימון היא 2 חודשים “על” ו -1.5 שבועות “off”.

סיכום D-Anaoxn עלית סדרת סקירה

D-Anaoxn עלה סדרה היא אחד מתוספי methandrostenolone-אלטרנטיבה הרבה מכר בשוק. אין לו תופעות לוואי ידועות מוניטין הטובים שלה הוא ומבוססים בענף פיתוח הגוף.

אני מדרג את זה כתוספת כמו ” מומלץ ” בשל הסיבות הבאות:

  • גידול מעולה מסת שריר, כוח ואנרגיה
  • משפר החזקת החנקן
  • מגביר ריכוז נפשי וכונן
  • לא ידוע על תופעות לוואי
  • כסף בחזרה להבטיח

איפה ניתן לרכוש D-Anaoxn עלית סדרה?

D-Anaoxn עלה סדרה עדיין אינה זמינה בכל חנויות תוספת כושר המקומיות שלך. מותג זה ניתן לרכוש באינטרנט רק דרך האתר הרשמי CrazyMass.

כדי לרכוש D-Anaoxn עלית סדרה, בקר בדף המכירה הרשמית שלו בהמשך.

לחץ כאן כדי לרכוש D-Anaoxn ישירות CrazyMass »

89/100 : by 353 users
Dianabol Review